Jednou vyzkoušíte a nebudete chtít přestat

Elektronické cigarety patří v současné době do běžného života kuřáků, nicméně v současné době se objevují na trhu novinky, které jsou pro ně v podstatě velkou výzvou. Rozhodně není ale důvod k tomu, aby nekuřáci začali se zvědavostí vyhledávat tento produkt, ba naopak, aby kuřáci mohli proniknout do jiných tajů moderní technologie a začít kouřit tak trochu jinak. Tak aby mohli být snadno respektovaní celou společností. Je to prosté - cigaretový kouř vadí většině lidí. S elektronickými cigaretami tento problém řešit nemusíte. Nebo lépe řečeno, sami kuřáci si mohou nastavit elektronickou cigaretu podle možností a vlastních preferencí.  Co ovšem je daleko zajímavější, že tyto vapy mají ještě další přednosti a přesvědčí vás o tom společnost VAPEROLL ®, která nabízí zajímavé příchutě na trhu. Pojďme nahlédnout na jejich nabídku.

Elektronická cigareta s příchutí

S našimi dalšími elektronickými cigaretami máte možnost ochutnat jedinečnou kombinaci různých příchutí. Díky nim se ovšem vaping stane dokonalým zážitkem. Navíc vás může překvapit možnost si nastavit sílu vapu podle vlastního uvážení. Intenzita vašeho prožitku je již jen na vás, protože si tak můžete snadno regulovat sílu kouře a samotného dávkování z vapu.

  • Mango - příjemná sladká exotická chuť manga, které bylo čerstvě utrženo na Zanzibaru.
  • Cappuccino – pokud jste milovníky kávy, je tato příchuť přímo pro vás! Vychutnejte si chuť lahodné kávy z čerstvého mléka a pražených zrn arabica.
  • Kokos – milujete chuť kokosu? Tak to je pro vás krémově sladká exotická chuť kokosového mléka z karibských kokosů jako dělaná. Opět si můžete jednoduše regulovat sílu kouře, kdy k nastavení vám dokonale poslouží regulátor na spodní části vapu.
  • Sladký banán – milujete banánový shake? I tato příchuť je nezapomenutelným zážitkem z dokonalého vapingu, který rozhodně musíte vyzkoušet. Připravili jsme pro vás sladkou exotickou chuť banánu sklizeného v Papuyi Nové Guinei.
  • Mix broskve a grapefruitu - vychutnejte si kombinaci sladké broskve a šťavnatého grapefruitu, která se pojí v námi nově navržené příchuti!
  • Tabák - jste milovníky klasických cigaret? To pak oceníte příchuť klasického tabáku vyladěného tak, aby chutnal každému kuřákovi.