Jednou vyzkoušíte a nebudete chtít přestat

Elektronické cigarety patří v současné době do běžného života kuřáků, nicméně v současné době se objevují na trhu novinky, které jsou pro ně v podstatě velkou výzvou. Rozhodně není ale důvod k tomu, aby nekuřáci začali se zvědavostí vyhledávat tento produkt, ba naopak, aby kuřáci mohli proniknout do jiných tajů moderní technologie a začít kouřit tak trochu jinak. Tak aby mohli být snadno respektovaní celou společností. Je to prosté - cigaretový kouř vadí většině lidí. S elektronickými cigaretami tento problém řešit nemusíte. Nebo lépe řečeno, sami kuřáci si mohou nastavit elektronickou cigaretu podle možností a vlastních preferencí.  Co ovšem je daleko zajímavější, že tyto vapy mají ještě další přednosti a přesvědčí vás o tom společnost VAPEROLL ®, která nabízí zajímavé příchutě na trhu. Pojďme nahlédnout na jejich nabídku.

Elektronická cigareta s příchutí

Uvedení prvních 4 příchutí na trh dá možnost kuřákům ochutnat jedinečnou kombinaci různých příchutí. Díky nim se ovšem vaping stane dokonalým zážitkem. Navíc vás může překvapit možnost si nastavit sílu vapu podle vlastního uvážení. Intenzita vašeho prožitku je již jen na vás, protože si tak můžete snadno regulovat sílu kouře a samotného dávkování z vapu.

  • Exotické ovoce - neodolatelná chuť mixu guavy, tropického melounu a citronu, vás přenese do světa exotiky. V jedné dávce máte dokonalou smršť exotické příchutě.
  • Mix lesního ovoce – pokud jste milovníky borůvek a malin, poté nemusíte vyrážet do lesa nebo čekat na jejich zralé plody. Jedinečnou chuť lesních borůvek a sladkých malin vám přináší nová příchuť jednorázových e-cigaret.
  • Osvěžující dávka s každým potahem – i tak by se dala charakterizovat další příchuť a jak jistě tušíte, tak na řadu přichází osvěžující mentol. Opět si můžete jednoduše regulovat sílu kouře, kdy k nastavení vám dokonale poslouží regulátor na spodní části vapu.
  • Voňavé čerstvě natrhané jahody a zalité jemnou smetanou – ne teď nejste na ochutnávce jahod, ale i tato příchuť je nezapomenutelným zážitkem z dokonalého vapingu, který rozhodně musíte vyzkoušet.