Jsme výrobcem a velkoobchodním prodejcem jednorázových elektronických cigaret se zkušeností s provozováním české maloobchodní sítě prodejen tabáku a tisku. Naše řada vapů VAPEROLL ® One přináší revoluci v moderním kouření. Jedna elektronická cigareta a kapacita až 800 potahů. Možnost regulace síly potahu. Vynikající příchutě namíru laděné do našich elektronických zařízení. To vše je VAPEROLL ® One!

Kvalitní a designové vapy za dobré ceny

Vyrábíme jen ty nejkvalitnější elektronické cigarety, které jsou designovány do příjemného moderního a kompaktního designu.

A proč zvolit zrovna naše elektronické cigarety?

  • Vapy řady VAPEROLL ® One nabízejí příjemných 800 potahů v jednom zařízení. To odpovídá přibližně 2 až 3 krabičkám cigaret.
  • Nabízíme celou řadu příchutí, které jsou do detailu designovány tak, aby byly nejen chutné, ale i příjemné na potah. V krku tedy neškrábají a jejich chuť skvěle vyníká.
  • Můžete kouřit a přesto to nikdo z okolí nepozná. Kouřením elektronických cigaret neobtěžujete okolí zápachem z klasických cigaret. Kouř z vapů také nijak neproniká do oblečení - zbavíte se tak nepříjemných zápachů oblečení.
  • E-cigarety VAPEROLL ® One nabízejí také možnost regulace síly potahu. Máte jednoduše chuť na silnější dávku kouře z vapu? Nebo zrovna na slabší? Vůbec nevadí - díky zabudovanému regulátoru můžete jednoduše ovládat sílu na svém vapu a tím reguliovat výslednou dávku kouře.

Internetový obchod VAPEROLL ®

Naše elektronické cigarety naleznete v každé dobré trafice, v maloobchodní síti prodejen tabáku a tisku TOBACCO RETAIL a také v našem internetovém obchodě na webových stránkách www.vaperoll.eu. V našemo e-shopu můžete nakupovat za speciální ceny, můžete také využít příjemných akčních nabídek, ale také především věrnostního programu.

Těšíme se na váš nákup!