Při prodeji elektronických cigaret jsme povinni ověřit, zda kupující není mladší 18-ti let. Za tímto účelem jsme povinni vás požádat při registraci o zaslání fotokopie občanského průkazu se začerněnými osobními údaji a fotografií dle vzorové fotografie.

Vzor začerněného občanského průkazuTato povinnost vyplývá z § 6 zákona č. 65/2017 Sb., zákona o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek. Na základě něj je možné tabákové výrobky, kuřácké pomůcky, bylinné výrobky určené ke kouření a elektronické cigarety prodávat prostřednictvím prostředku komunikace na dálku pouze za předpokladu, že je vyloučen jejich prodej osobám mladším 18 let; za tím účelem musí být prodejce těchto výrobků prostřednictvím prostředku komunikace na dálku vybaven počítačovým systémem, který elektronicky jednoznačně ověří věk spotřebitele. Prodejce je povinen v okamžiku prodeje ověřit, že kupující spotřebitel není mladší 18 let. Za tímto účelem tedy zpracováváme a uchováváme pro ověření a validaci věku zákazníka fotokopie občanských průkazů se začerněnými osobními údaji a fotografiemi.

Jak je možné ověřit váš účet?

Registrací online v e-shopu

Za tímto účelem je v e-shopu www.vaperoll.eu umožněno nakupovat pouze registrovaným zákazníkům. Registrovat se můžete online zde. Při registraci vás požádáme také o nahrání fotokopie přední části občanského průkazu se začerněnými osobními údaji (kromě jména, příjmení a data narození) a se začerněnou fotografií. Tuto fotokopii nahrajete v průběhu registrace do formulářového pole určeného pro nahrání občanského průkazu.

Zasláním na email

Fotokopii dokladu se žádosti o ověření a validaci či případné i založení účtu, zašlete na e-mail obchod@tobaccoretail.cz a naši pracovníci váš účet ověří a validují, potažmo vás zaregistrují do našho systému. Pokud žádáte o registraci, souhlasíte s podmínkami provozu e-shopu, zákaznického systému a dále se zpracováním osobních údajů.

Co navíc získáte registrací v našem e-shopu?

Registrací do našeho e-shopu však získáte také mnohé výhody! Spolu s registrací v našem e-shopu budete moct využívat výhody našho věrnostního systému. Za každých utracených 100 Kč získáte 1 bod. Za nasbírané body následně můžete nakupovat v našem e-shopu v poměru 1 bod = 1 Kč. A to se vyplatí!