top of page

Elektronické cigarety VAPEROLL One

Hledáte elektronické cigarety s kapacitou až 800 potahů? S možností regulace síly potahu? S vynikající příchutí namíru laděnou tak, aby neškrábala v krku? Tak to elektronické cigarety VAPEROLL to pravé pro Vás! To vše je VAPEROLL ® One!

Jednorázové e-cigarety VAPEROLL BLUE RAZZ
80K.4.jpg
80K.18.jpg

Proč elektronické cigarety VAPEROLL One?

Nastavitelná síla vapu podle vlastního gusta

 

Máte chuť ubrat na síle či naopak přidat a užívat momentů plnými doušky? S VAPEROLL ® One si sami určujete intenzitu každého okamžiku! U elektronických cigaret VAPEROLL ® One lze jednoduše nastavít sílu kouře a tím regulovat jeho samotné dávkování z vapu. K nastavení síly kouře slouží regulátor na spodní části vapu.

 

Jeden vape vydží jako dvě až tři krabičky klasických cigaret

Kouření jednorázových elektronických cigaret VAPEROLL ® One je oproti klasickému kouření cenově výhodnější. Jeden vape vystačí až na 800 potahů, což odpovídá 2 až 3 krabičkám klasických cigaret. Výdrž e-cigarety samozřejmě závisí na síle potahu a také na nastavené síle vapu pomocí regulátoru. Ovšem při srovnání ceny 110 Kč za krabičku klasických cigaret je vaping od VAPEROLL ® daleko výhodnější. A k tomu navíc je v ceně i lahodná příchuť, kterou klasické cigarety nemají!

Kouření bez zápachu

Kouření klasických cigaret zanechává po sobě nevábnou vůni. Moderní vaping je však jiný! Elektronické cigarety značky VAPEROLL ® nabízí kouření bez zápachu. Kouř, který vychází z vapů za sebou nechává jen vůni vybrané příchuti. E-cigaretu tak můžete bez starosti kouřit doma i mezi přáteli.

Kompaktní a stylový design

Mějte svůj vape vždy při sobě! Elektronické cigarety VAPEROLL ® One se vejdou do batohu, kabelky a dokonce i do kapsy. Díky svému originálnímu vzhledu jsou navíc skvělým designovým doplňkem.

bottom of page